Συμβαίνουν στην πόλη μας

Με πέντε ξεχωριστές εκδηλώσεις θα υποδεχτεί ο Δήμος Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης τις απόκριες. Το πρόγραμμα που έχει διοργανώσει ο Οργανισμός Αθλητισμού Πολιτισμού και Παιδικής Αγωγής του Δήμου, (ΟΑΠΠΑ) περιλαμβάνει εκδηλώσεις για μικρούς και μεγάλους. Συγκεκριμένα:

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

 

 

PILATES

 

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 19:00-20:00 (Κεραμιδά)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 20:00-21:00 (Κεραμιδά)

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ (Περικλέως &Ελευθερίου Βενιζέλου, Βούλα)

ΤΡ-ΠΕ 10:00-11:00 (Πλατανίτη)

 

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (Οδυσσέως &Πανός, Βούλα)

ΔΕ-ΠΑ 17:00-18:30(Πλατανίτη)

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΤΤΙΔΟΣ (Άττιδος 1)

ΤΡ-ΠΕ 11:15-12:45(Πλατανίτη) υπό διαμόρφωση

ΤΕ-ΠΑ 12:00-13:30 (Πλατανίτη)

 

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 1)

ΤΕ-ΠΑ 18:30-19:30 (Πετρά)

ΣΑΒ 10:00-11:00 (Πετρά)

 

ΔΙΛΟΦΟ (Διλόφου &Σάμου-Ζαλόγγου, Βάρη)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 16:30-17:00 (Ζαφειρίου)

ΤΡ-ΠΕ 09:00-10:30 (Ζαφειρίου)

 

 

YOGA

ΔΙΛΟΦΟ (Διλόφου &Σάμου-Ζαλόγγου, Βάρη)

ΤΡ-ΠΕ 10:30-12:00 (Ζαφειρίου)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 17:30-18:30 (Ζαφειρίου)

 

TRX

 

ΔΙΛΟΦΟ (Διλόφου &Σάμου-Ζαλόγγου, Βάρη)

ΤΡ-ΠΕ-ΠΑ 12:00-13:00 (Κατσούλα)

ΤΡ-ΠΕ 19:00-20:00 (Κατσούλα)

ΤΡ-ΠΕ 20:00-21:00 (Κατσούλα)

&ΣΑΒ 12:30-13:30 (Κατσούλα)

 

TABATA

 

ΔΙΛΟΦΟ (Διλόφου &Σάμου-Ζαλόγγου, Βάρη)

ΤΡ-ΠΕ 18:30-19:10 (Κατσούλα)

 

 

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΒΟΥΛΑ (Βασιλέως Παύλου &Περικλέους)

ΤΡ-ΠΕ 9:00-10:00 (Μαρώσης)

10:00-11:00 (Μαρώσης)

ΒΑΡΗ (Μουτούση 1)

ΤΡΙΤΗ 19:00-20:00-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-18:00 (Μαρώσης)

ΤΡΙΤΗ 20:00-21:00-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:00(Μαρώσης)

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΝΗΛΙΚΩΝ

ΒΟΥΛΑ(Βασιλέως Παύλου &Περικλέους)

ΔΕ-ΠΑ 15:00-16:00 (Πλατανίτη)

ΔΕ-ΠΑ 16:00-17:00 (Πλατανίτη)

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

 

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (Οδυσσέως&Πάνος, Βούλα)

ΤΡ-ΠΕ 16:00-17:00 παιδικό τμήμα

ΤΡ-ΠΕ 17:00-18:00 ενηλίκων

& ΣΑΒ 10:00-11:00 παιδικό τμήμα (Κοντοχρήστος)

ΣΑΒ 11:00-12:00 ενηλίκων

 

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 1)

ΤΡ-ΠΕ 18:30-19:30 &ΣΑΒ 12:30-13:30 παιδικό τμήμα (Κοντοχρήστος)

 

ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΡΚΙΖΑ

ΤΡ-ΠΕ 20:00-21:30 ενηλίκων

 

ΚΥΚΛΙΚΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 1)

ΤΕ-ΠΑ 19:30-20:30 (Πετρά)

ΣΑΒ 11:00-12:00 (Πετρά)

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ (Μουτούση 1, Βάρη)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΒΑΡΩΝ

ΔΕ έως ΠΑ 08:30-12:30 (Ρουμελιώτης-Βερίγος)

 

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 16:00-17:00 (Κεραμιδά)

 

 

ΡΥΘΜΙΚΗ

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 17:00-18:00 (Κεραμιδά)

 

 

 

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

 

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 18:00-19:00 (Κεραμιδά)

 

 

TOTAL BODY

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ (Περικλέως &Ελευθερίου Βενιζέλου, Βούλα)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 09:00-10:00 (Μαρώσης)

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΗΛΑΔΕΖΑΣ (Αρετής &Μεγ. Βασιλείου, Βάρη)

ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 10:15-11:15 (Μαρώσης)

 

ΣΤΙΒΟΣ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

 

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΔΕ-ΤΡ-ΠΕ 16:00-17:00 (Βερίγος)

ΔΕ-ΤΡ-ΠΕ 17:00-18:00 (Βερίγος)

 

ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΗ ΦΥΣΗ

 

ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2)

ΤΕ-ΠΑ 10:00-11:00 (Αρκουλής)

ΤΕ-ΠΑ 11:00-12:00 (Αρκουλής)

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ &ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

 

ΟΙ ΩΡΕΣ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ)

 

 

 

 

 

 

 

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ &ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΘΕΑΤΡΟΥ

ΘΕΑΤΡΟ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 1)

ΔΕΥΤΕΡΑ 19:00 – 22:00 (Αλατζάς)-ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΤΡΙΤΗ 17:00 – 19:00 (Αλατζάς)-ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΒΟΥΛΑΣ (Ζεφύρου 2)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00 – 19:00 (Αλατζάς)-ΠΑΙΔΙΚΟ

 

 

ΤΜΗΜΑΤΑ LATIN-ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΒΟΥΛΑΣ (Ζεφύρου 2)

ΔΕΥΤΕΡΑ 18:00 – 19:00 / 19:00 – 20:00 (Οικονόμου)

ΤΡΙΤΗ 10:00 – 11:00 (Οικονόμου)

ΠΕΜΠΤΗ 18:00 – 19:00 / 19:00 – 20:00 (Οικονόμου)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:00 – 11:00 (Οικονόμου)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ “ΓΥΑΛΙΝΟ”

ΤΡΙΤΗ 20:30 – 22:00 (Οικονόμου)

 

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14:00 – 16:00 (Δάβαρη)

ΤΡΙΤΗ 14:00 – 20:30 (Δάβαρη)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14:00 – 17:00 / 18:00 – 20:00 (Δάβαρη)

ΠΕΜΠΤΗ 14:00 – 17:30 (Δάβαρη)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14:00 – 16:30 (Δάβαρη)

 

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΙΘΑΡΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14:20 – 18:20 (Κατούνας)

ΤΡΙΤΗ 14:20 – 18:20 (Κατούνας)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14:20 – 18:20 (Κατούνας)

ΠΕΜΠΤΗ 14:20 – 17:00 (Κατούνας)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14:20 – 19:20 (Κατούνας)

 

ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ (Ζωγραφική μεικτών τεχνικών, τεχνική decoupage, κόσμημα, macrame-κομποδετική, μικρογλυπτική)

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (Οδυσσέως&Πάνος, Βούλα)

ΔΕ 18:30-20:00 (παιδικό) Τομοπούλου Ελισσάβετ

ΤΕ 17:00-18:30 (παιδικό) Τομοπούλου Ελισσάβετ

ΤΕ 18:30-20:00 (ενηλίκων) Τομοπούλου Ελισσάβετ

 

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ

  1. Γνωμάτευση ιατρού (καρδιολόγου ή παθολόγου) στην οποία θα πρέπει ν’ αναγράφει ότι είστε υγιείς και ότι μπορείτε να συμμετέχετε στα αθλητικά προγράμματα του Ο.Α.Π.Π.Α, για την περίοδο Νοέμβριο έως και Ιούλιο 2018.

  2. Δύο πρόσφατες έγχρωμες φωτογραφίες.

  3. Κάρτα δημότη (προαιρετικά)

  4. Πιστοποιητικό ΔΕΚΟ στο όνομά σας.

 

 

 

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ και θα γίνονται καθημερινά 09:00-13:00

  1. Τις πρώτες 10 ημέρες κάθε μήνα θα πρέπει να καταβάλλετε τη συνδρομή για τον τρέχοντα μήνα.

  2. Θα πρέπει κάθε φορά να έχετε μαζί σας την κάρτα εγγραφής, η οποία θα είναι ενημερωμένη με τις πληρωμές σας.

  3. Σε περίπτωση απώλειας μαθημάτων λόγω δικής σας υπαιτιότητας ή λόγω καιρικών συνθηκών (στα υπαίθρια προγράμματα), οφείλετε να καταβάλλετε κανονικά τη συνδρομή σας ,εκτός αν έχετε ενημερώσει για διαγραφή τη γραμματεία.

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : 213 2020 714 & 213 2020 775

EMAIL : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.